23 Ekim 2012 Salı

Yakında: Iron Man 3


IRON MAN 3’ÜN İLK FRAGMANI YAYINLANDI!

Marvel’ın rekorlar kıran ‘Yenilmezler’ filminin ardından merakla beklenen ve 3 Mayıs 2013’de gösterime girecek olan Iron Man 3’ün ilk fragmanı yayınlandı.
     
“Iron Man 3”‘te dünyanın en sevdiği milyarder mucit süper kahraman Tony Stark, ya da diğer adıyla “Iron Man”’in beyazperdedeki destansı maceraları devam ediyor. 
      
Iron Man 3, Tony Stark’ı gücü sınırsız olan bir düşmanla karşı karşıya getiriyor. Stark, özel hayatının düşmanı tarafından yok edildiğini anlayınca bu işin sorumlularını bulmak için yürekleri burkan bir arayışa soyunuyor. Bu yolculuk her anıyla onun cesaretini sınıyor. Köşeye sıkışan Stark’ın en yakınlarını korumak için tek şansı zekasına ve içgüdülerine güvenerek kendi yetenekleriyle hayatta kalmaktır. Bu yolda savaşırken Stark, kafasını uzun zamandır kurcalayan şu sorunun cevabını bulur: Adam mıdır kıyafeti kıyafet yapan yoksa kıyafet midir adamı adam yapan?
      
Başrollerini Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow, Don Cheadle, Guy Pearce, Rebecca Hall, Stephanie Szostak, James Badge Dale, Jon Favreau ve Ben Kingsley’nin paylaştığı “Iron Man 3”’ün yönetmenliğini Shane Black üstleniyor. Senaryo, Drew Pearce ve Shane Black’e ait. 
      
MARVEL ENTERTAINMENT HAKKINDA:
The Walt Disney Company’nin yüzde yüz iştiraki Marvel Entertainment, LLC, dünyanın önde gelen karakter-tabanlı eğlence şirketlerinden birisi olarak, yetmiş yılı aşkın süredir çeşitli medyalarda sunulan 80,000’i aşkın kanıtlanmış bir karakter kütüphanesine sahiptir. Marvel karakter franchise’larını eğlence, lisanslı ürünler ve yayıncılık sektörlerinde kullanmaktadır. www.marvel.com

Türkçe Altyazılı İlk Fragman

Türkçe Dublajlı İlk Fragman

Filmden Kareler
        

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder